سئوالات متداول

  1. امنیت پرداخت در سامانه فروشگاهی نایسی مزون چگونه است؟

  جهت تامین امنیت اطلاعات تبادلی بین مشتریان و فروشگاه از پروتکل امن SSL (https) استفاده شده و در زمان پرداخت مشتری به درگاه بانکی انتقال پیدا کرده و تامین امنیت پرداخت برعهده سامانه پرداخت بانکی میباشد که توسط ایشان تضمین شده است.

  ** لطفاً در زمان ورود اطلاعات و پرداخت وجه به علامت قفل کنار آدرس بار توجه فرمایید

   

  2. درصورت پرداخت ناموفق و کسر وجه از حساب چکار کنیم؟

  به دلیل فنی و زیرساختی و یا مغایرت های مالی ممکن است پرداخت ناموفق باشد ولی مبلغ از حساب مشتری کسر گردد. در این شرایط معمولاً طی حداکثر 72ساعت مبلغ به حساب مشتری عودت داده میشود. درغیر اینصورت میبایست با بانکی که در آن حساب دارید تماس بگیرید و موضوع را پیگیری فرمایید.

  ** باتوجه به عدم دسترسی و امکان پیگیری توسط فروشگاه در این شرایط، لطفاً از تماس با پشتیبانی در این خصوص خودداری فرمایید.

   

  3. سفارش در چه مدت زمانی به دست مشتری میرسد؟

  وابسته به نوع محصول بین 1 الی 7 روز طول میکشد تا سفارش بسته بندی و تحویل اداره پست گردد (این مدت در صفحه سفارش هر محصول مشخص شده است). پس از تحویل بسته بسته به اداره پست با توجه به ترافیک پستی و شهر مقصد ممکن است بین 3 الی 7 روز طول بکشد که بسته به دست مشتری برسد.

  ** بدیهی است پس از تحویل مرسوله به اداره پست، مسئولیت تحویل به موقعه با این سازمان محترم بوده و همچنین مشتری میتواند از طریق کد رهگیری مرسوله به آدرس پیگیری مرسوله اداره پست مراجعه کند (https://tracking.post.ir).

   

  4. آیا پس از ثبت نهایی و پرداخت هزینه های سفارش امکان تغییر در آن وجود دارد؟

  پس از پرداخت هزینه های سفارش متاسفانه امکان هیچگونه تغییری در سفارش وجود ندارد، خواهشمنداست در انتخاب خود دقت لازم را داشته باشید.

   

  5. چگونه ثبت سفارش کنیم؟

  لطفاً جهت راهنمایی در باره نحوه ثبت سفارش، چگونگی پرداخت هزینه های و نحوه ارسال به {راهنمای ثبت و ارسال سفارشات} مراجعه فرمایید.

   

  6. قوانین و مقررات خرید از سایت نایسی مزون چه مواردی هستند؟

  لطفاً در این خصوص به {صفحه قوانین و مقررات} مراجعه فرمایید.

   

  7. درصورتیکه سفارش ارسالی مشکل داشت چکار کنیم؟

  لطفاً دراین باره به {صفحه شرایط مرجوعی سفارش} مراجعه فرمایید.

  بازگشت به بالا
  #FULL_LOAD#