قوانین و مقررات

  ** ثبت نام و خرید محصولات از فروشگاه، به معنی آگاهی کامل و پذیرفتن قوانین و شرایط استفاده از وب سایت نایسی مزون میباشد.

  ** جهت هماهنگی و هرگونه پیگیری از طریق دایریکت پیج اینستاگرامی فروشگاه با ما در تماس باشید

   

  روند ثبت و ارسال سفارش در نایسی مزون

  الف. از ثبت نهایی سفارش تا تحویل کالا به مراکز پستی، بین 1 الی 7 روز کاری زمان خواهد برد که این میزان وابسته به محصول ممکن است متفاوت باشد که در صفحه خرید هر محصول مشخص شده است (مثلاً تصویر زیر ؛ محصول از 4 روز کاری آینده ارسال خواهد شد):

   

  ب. روزهای کاری دفتر فروشگاه نایسی مزون به جهت پاسخ گویی، پیگیری و پشتیبانی سفارشات؛ از شنبه الی پنج شنبه هر هفته (بجز ایام تعطیل رسمی) از ساعت 9 الی 15 میباشد.

   

  ج. سفارشاتی که در ایام فروش فوق العاده (حراج و تخفیفات ویژه) ثبت میشوند، به دلیل حجم بالای سفارشات با تاخیر 1 الی 2 روز کاری ارسال خواهد شد.

   

  د. پس از نهایی شدن سفارش و پرداخت هزینه، مشتری امکان لغو سفارش را نخواهد داشت، اما حق لغو سفارش و استرداد وجه به هر دلیلی (از جمله اتمام موجودی کالا و ...) برای فروشگاه نایسی مزون محفوظ میباشد. 

   

  ه. بروز هرگونه آسیب دیدگی یا حادثه هنگام حمل و نقل برعهده فروشگاه نایسی مزون نبوده و جبران خسارت با هماهنگی شرکت پست امکان پذیر خواهد بود. آسیب های ناشی از حمل و نقل باید در عرض یکروز کاری پس از تحویل سفارش به مشتری، توسط ایشان به فروشگاه اطلاع داده شود و پس از هماهنگی؛ کالای آسیب دیده به همراه صورت جلسه رسمی شرکت پست، به فروشگاه ارسال گردد. 

   

  و. لازم به ذکر است مشتری در حضور مامور تحویل سفارش یا مامور پست، میبایست سلامت فیزیکی کالا یا هرگونه مغایرت را بررسی و درصورت وجود مشکل از تحویل گرفتن آن خودداری کند، بدیهی است که تحویل گرفتن کالا توسط مشتری به منزله تایید سلامت فیزیکی آن خواهد بود.

   

  ز. فروشگاه نایسی مزون هیچ گونه مسئولیتی در قبال تحویل دادن بسته از سمت اداره پست به شخص دیگری جز سفارش دهنده ندارد.

   

   

   

  حریم خصوصی مشتریان فروشگاه نایسی مزون

  وب‌سایت فروشگاه نایسی مزون به اطلاعات خصوصی کاربران احترام گذاشته و متعهد است که از حریم شخصی کاربران حفاظت کامل را داشته باشد و اطلاعات شخصی را در اختیار دیگران نگذارد. لذا همواره سعی می کند تا شرایط و ابزارهای لازم برای امنیت هرچه بیشتر استفاده از وب‌سایت را فراهم آورد. اما بروزمشکلات مربوط به زیرساخت های اینترنتی کشور و برطرف کردن آنان در حوزه مسئولیت های این وب‌سایت قرار نمی گیرد. همچنین تمامی مشتریان مسئول حفاظت ازاطلاعات حساب کاربری و رمز عبور خود هستند و مسئولیت تمام فعالیت هایی که تحت حساب کاربری ایشان انجام شود بر عهده شخص کاربر خواهد بود.

  تمامی مطالب موجود در سایت نایسی مزون از جمله تصاویر، متون، طرح، آرم، آیکون، ویدئوهای تصویری و کلیه داده ها و اطلاعات قابل کپی و دانلود به عنوان اموال وب‌سایت نایسی مزونمحسوب شده و حق نشر و استفاده از تمامی مطالب در انحصار وب‌سایت نایسی مزون است. هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای این وبسایت محفوظ می‏‌دارد.

   

  فروشگاه اینترنتی نایسی مزون هیچ سایت و آدرس اینترنتی غیر از https://www.nicy-mezon.ir ندارد و تنها آدرس و تلفن اعلام شده در بخش تماس با ما اطلاعات معتبر برای ارتباط با فروشگاه اینترنتی نایسی مزون خواهد بود.

   

  بازگشت به بالا
  #FULL_LOAD#